Menu
Kommende kampe
September 2021
29.
onsdag
17.15
Roskilde Pigefodbold
3 - 0
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
VG Fodbold
Himmelev Idrætspark
29.
onsdag
19.00
Roskilde Pigefodbold (Øst)
livescore
-
Kvinder
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (04-05) 21/22 • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
HB Køge Pigetalent (DM)
Himmelev Idrætspark
30.
torsdag
17.30
Roskilde Pigefodbold (Liga 2)
-
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (08) 21/22 • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Vestamager (Liga 2)
Himmelev Idrætspark
Oktober 2021
2.
lørdag
12.00
Roskilde Pigefodbold
-
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Jersie United (2)
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
09.45
Roskilde Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (08) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Lyngby Boldklub 1921
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
10.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 1 8v8 Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
FA 2000 1
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
10.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Brøndbyernes IF
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Sydsjællands PIge Alliance
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold
livescore
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (06) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Ølstykke-Jyllinge
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (08) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Bagsværd BK
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
12.30
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Østerbro IF (2)
Himmelev Idrætspark
3.
søndag
16.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Herlufsholm GF
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
10.20
Roskilde Pigefodbold (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Roskilde Pigefodbold (2)
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
10.30
Roskilde Pigefodbold (1)
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (12) 2 -10.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Roskilde Pigefodbold (2)
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Hareskov IF/Farum BK
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
11.00
Roskilde Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (12) 2 -10.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
11.20
Roskilde Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
12.15
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
IF Bytoften
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
12.20
Roskilde Pigefodbold (1)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Nykøbing FC (1)
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
12.40
Roskilde Pigefodbold (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 10/10 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark